Wizytówki Multiloft

Wizytówki Multiloft / Wizytówki kaszerowane – wyjątkowy wygląd

Wizytówki multiloft produkuje się z co najmniej 2, a przeważnie z 3 warstw papieru. Skleja się go ze sobą w procesie kaszerowania. Aby uzyskać interesujący efekt wizualny, warstwy papieru powinny być w stosunku do siebie w miarę kontrastowe. Przy trzech warstwach, wewnętrzną warstwę (przekładkę/rdzeń) wykonuje się z tzw. papieru barwionego w masie, czyli kolorowym w przekroju. Do wyboru mamy kilkanaście kolorów tego typu papieru. Dwie pozostałe zewnętrzne warstwy stanowi papier biały bądź ecru, zadrukowywany zgodnie z zamysłem projektu.

Wizytówki multiloft Białystok

Grube i efektowne wizytówki typu multiloft

W zależności od ilości warstw oraz grubości papieru, finalna wizytówka może mieć papier o gramaturze 650g, 810g, 860g bądź 920g. Aktualnie posiadamy do wyboru 13 rodzajów podłoży barwionych w masie, które można zastosować jako wewnętrzną wkładkę/rdzeń.

Wizytówki multiloft – dopasowanie bądź kontrast

Kolor środkowego arkusza papieru dobiera się zwykle na zasadzie dopasowania bądź kontrastu. W przypadku dopasowania kolor rdzenia występuje również w projekcie graficznym i jest nadrukowany na jednej ze stron wizytówki. Gdy zaś chcemy wnieś do wizytówki jakiś kontrast, kolor rdzenia powinien być odmienny od szaty graficznej projektu.

Wizytówki multiloft Białystok