Projekt wizytówki

Projekt wizytówki Białystok

W zależności od potrzeb oraz budżetu oferujemy dwie podstawowe opcje przygotowania projektu – projekt według koncepcji indywidualnej oraz taki, który oparty jest na szablonie. Indywidualny projekt pozwala na większą swobodę. Umożliwia też dowolne zaaranżowanie graficzne, gdyż do wykorzystania są wówczas dwie strony wizytówki. Opcja prostsza to projekt wizytówki oparty na jednym z naszych gotowych wzorów. Jest to tzw. uzupełnienie gotowego projektu. Opcja ta zakłada umieszczenie elementów graficznych, takich jak logo oraz tekst, czyli danych kontaktowych w przewidzianych w projekcie miejscach.

Projekt graficzny wizytówki

Projekt wizytówki według szablonu

  • projekt wg jednego z naszych 18 wzorów,
  • wizytówka jednostronna, bez zdjęć,
  • projekt z przygotowaniem do druku.

Cena 50 zł netto

Projekt wizytówki według szablonu - Wizytówki Białystok

Indywidualny projekt wizytówki

  • indywidualne podejście do projektu – 2 koncepcje wstępne,
  • wizytówka dwustronna,
  • projekt z przygotowaniem do druku.

Cena 100 zł netto

Indywidualny projekt wizytówki

W naszej ofercie znajdują się również bardziej rozbudowane opcje przygotowania projektów, które obejmują oprócz zaprojektowania grafiki, przygotowanie również pliku pod specjalne techniki uszlachetnienia druku. Każda z tych technik wymaga jednak odpowiedniej formy przygotowania oraz zachowania ścisłych wymogów technicznych. Do technik tych należą: lakier UV punktowy / wybiórczy (płaski bądź 3d), hot stamping, tłoczenie, sztancowanie itp.

Korekta graficzna plików

Poprawnie zaprojektowana wizytówka, oprócz aspektu wizualnego powinna spełniać wiele wymogów technicznych. Poczynając od odpowiedniej wielkości wizytówki (tradycyjne wizytówki posiadają ustandaryzowaną wielkość), aż po posiadane spady oraz zachowany wewnętrzny margines. Nie należy też przekraczać maksymalnej wielkości nafarbienia i nie używać wielkości czcionki poniżej określonej wielkości. Ponadto czcionki muszą być skrzywione i nie należy wykorzystywać aktywnych efektów graficznych itp.
Często otrzymujemy od Klientów pliki które nie spełniają powyższych wymogów. W związku z tym konieczna jest korekta pliku, która może być wykonana przez autora projektu wizytówki i powtórnie wysłana do sprawdzenia, bądź też zlecona nam. Sprawdzenie plików z naszej strony obejmuje wskazanie błędów bądź niedociągnięć, jednak nie zawiera instrukcji poprawnego przygotowania bądź nauki obsługi programów graficznych.

Przeczytaj również:
Wizytówki z lakierem UV
Wizytówki multiloft – wizytówki klejone wielowarstwowe
Cennik druku wizytówek – Poznaj cenę wydruku wizytówek